magma – פרויקט טריו בעמק של חברת מגמא

אילה אגם בונה עתיד מצוין לאלפי לקוחות מרוצים. משנת 2009 הקימה החברה מספר רב של פרויקטי נדל”ן בהיקף של אלפי יח”ד ברחבי הארץ. מנהלי החברה ועובדיה, צברו ניסיון של עשרות שנים בתחום הנדל”ן על כל גווניו ובכלל זה הקמת פרויקטים לדיור עבור מנהלת המגורים של צה”ל, לטובת משרתי הקבע ואנשי מערכת הביטחון.

החברה מעניקה ללקוחותיה מעטפת שירותים מקיפה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומתמחה במספר תחומי פעילות בענף הנדל”ן: יזמות בניה למגורים, משרדים ומסחר ברחבי הארץ | ארגון וליווי של קבוצות רכישה ועמותות לבניה, משלב איתור הקרקע ועד לאחר מסירת הפרויקט | יזמות וביצוע פרויקטים במסגרת התחדשות עירונית.

אילה אגם במספרים

מי עומד מאחורי ההצלחה?

השדרה הניהולית

איתן לוי

שותף מייסד

תואר B.A במדעי ההתנהגות ו MBA-במנהל-עסקים.
תת-אלוף (Brigadier-General) במילואים ולשעבר סגן ראש אכ”א בצה”ל. בעל ניסיון רב בניהול חברות, בהתוויית אסטרטגיה עסקית וביזמות נדל”ן, בישראל ובחו”ל. בעברו שימש כמנכ”ל חברת כח אדם והוביל את קביעת מדיניות משאבי האנוש בצה”ל. משמש עד היום כראש חטיבת הנעדרים והנפגעים של צה”ל בשעת חרום.

ג’קי סוויסה

שותף מייסד

מהנדס (Eng) בוגר הטכניון (B.Sc) ובעל MBA במנהל עסקים.
אלוף משנה (Colonel) במילואים ולשעבר ראש תחום הנדסה וראש מנהלת פרויקטי המגורים בצה”ל. בתפקידיו אלה הוביל פעילויות מגוונות בתחום הנדל”ן וצבר ניסיון רב בניהול פרויקטים מורכבים, הנדסית ותכנונית; בניהול יחידות צבאיות גדולות בתחום הבינוי המבצעי; בהקמת שכונות מגורים; וביזמות נדל”ן על כל גווניה.

ערן גבע

כלכלן

יואב חמוט

כלכלן, מנהל כספים

אסנת לוי

מנהלת שיווק ומכירות

רונן בן יהודה

CPA, מנכ’’ל

שרון אברס

מנהל שירות לקוחות

אביב מולדובן

מהנדס

אנדי רדולסקו

מהנדס

דורון שמש

מהנדס

הנבחרת המקצועית שלנו

המקצועיות, האמינות והניסיון של הצוות שלנו – עושים את ההבדל והופכים אלפי לקוחות ללקוחות מרוצים.

לרשות הלקוחות עומד צוות מקצועי, שירותי ויעיל, המלווה את הלקוחות לאורך כל תקופת הפרויקט. הצוות כולל בעלי תפקידים שלהם הכשרה אקדמאית מקצועית – מהנדסים בכירים, כלכלנים, אנשי שירות לקוחות, ארגון ושיווק – כולם בעלי ניסיון מצטבר רב בתחום יזמות הנדל”ן, על כל גווניה.

ערן גבע

כלכלן

יואב חמוט

כלכלן, מנהל כספים

אסנת לוי

מנהלת שיווק ומכירות

רונן בן יהודה

CPA, מנכ’’ל

שרון אברס

מנהל שירות לקוחות

אביב מולדובן

מהנדס

אנדי רדולסקו

מהנדס

דורון שמש

מהנדס

הנבחרת המקצועית שלנו

המקצועיות, האמינות והניסיון של הצוות שלנו – עושים את ההבדל והופכים אלפי לקוחות ללקוחות מרוצים.

לרשות הלקוחות עומד צוות מקצועי, שירותי ויעיל, המלווה את הלקוחות לאורך כל תקופת הפרויקט. הצוות כולל בעלי תפקידים שלהם הכשרה אקדמאית מקצועית – מהנדסים בכירים, כלכלנים, אנשי שירות לקוחות, ארגון ושיווק – כולם בעלי ניסיון מצטבר רב בתחום יזמות הנדל”ן, על כל גווניה.

פרויקטים לדוגמא

למה אילה אגם?

כל הסיבות מובילות לאילה אגם

החברה רואה את חוויית השירות והטיפול בלקוחות כערך עליון. היושרה והאמינות המאפיינות את אילה אגם, חוברות למצוינות המקצועית ולניסיון ההנדסי רב השנים של אנשיה. בזכות יכולות הביצוע הגבוהות, נהנית החברה משביעות רצון לקוחותיה, ממוניטין רב בקרב הספקים ואנשי המקצוע בענף, ומאמינות גבוהה בקרב המערכת הבנקאית.

מוניטין גבוה בזכות.
ביצוע מוצלח של פרויקטים.
ואלפי לקוחות מרוצים.

שדרה ניהולית יציבה וותיקה.
מקצועיות יוצאת דופן.
התנהלות הוגנת כלפי הלקוחות והספקים.

נהנית מחוסן פיננסי גבוה.
מקובלת כגורם מקצועי בענף.
מוערכת על ידי המערכת הבנקאית.

שורשי פעילותה של חברת תאופיק זידאן בע"מ החלו בתחילת שנות השבעים, בפעילות קבלנות הביצוע שניהל מר תאופיק זידאן, ושבמהלכה נצברו והתבססו הניסיון, המוניטין והערכים המלווים את החברה עד היום. בשנת 1991 הצטרף לפעילות בנו של תאופיק, מוחמד זידאן, עם החזון, המוטיבציה והגישה להתפתח ולצמוח, תוך שמירה על האיכות והמוניטין הקיימים. בשנת 1996, החברה התאגדה (כאשר בשנת 1997 התמנה מר מוחמד זידאן לתפקיד המנכ"ל) והחלה בתהליך צמיחה אורגנית בהיקפי הפרויקטים ובסיווגי הקבלן, עד שהגיעה לדירוג הנוכחי, ג5 (בלתי מוגבל).
צמיחתה האיתנה של החברה מתבססת על אסטרטגיה של ביצוע עבודות מפתח לארגונים גדולים, תוך הקפדה חסרת פשרות על איכות הביצוע, עמידה קפדנית בלוחות זמנים, ניהול אחראי של אתרי בנייה תוך הקפדה על בטיחות ואי-הפרעה לפעילות הקיימת. הנהלת החברה בוחרת את הפרויקטים המבוצעים באופן זהיר תוך בחינה מדוקדקת, על מנת לשמור על האיתנות הפיננסית והיציבות בהן נודעת החברה.

החברה מעסיקה כ–40 עובדים, לרבות 10 מהנדסים, הנדסאים ומנהלי עבודה ובכירים, כולם מהשורה הראשונה מההיבט המקצועי והאנושי כאחד. החברה בוחרת את מיטב העובדים, ומכשירה אותם בהכשרות פנימיות וחיצוניות. בנוסף, לחברה יש גם קשרים יציבים וארוכי טווח עם קבלני משנה מכל הסוגים, המאפשרים לה להחזיק צוותים קבועים של מאות אנשים. הקשרים ארוכי הטווח מאפשרים לחברה ליהנות מרמת איכות בנייה גבוהה באופן קבוע, עם הפנמה של אופי הפעילות והנהלים המסודרים, ולספקיה ולקבלניה ליהנות מראש שקט וממוסר התשלומים הטוב של החברה.
החברה היא קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות, בעלת סיווג קבלן ג5, ומערכת ניהול איכות מוסמכת ISO9001. לחברה שני ממוני בטיחות ולא פחות מ–15 עוזרי בטיחות, והיא קשובה באופן מתמיד למצב בענף ולצרכי הלקוחות, ואינה חוסכת באמצעים כדי לקדם את המיומנות והיכולות הצבורים בה.

תחומי פעילות עיקריים

מתקני רפואה ומחקר

הידע והיכולות של החברה מאפשרים לה לבצע עבודות בינוי המצריכות יישום של שיטות עבודה וחומרים חדשניים ועמידה בתקנים מחמירים. עם הפרויקטים בתחום זה ניתן למנות מרפאות ומרכזי בריאות, חדרי MRI, מעבדות מחקר בתחומי הנדסה מגוונים, וחדרים נקיים (תוך שימוש בחומרים חדשניים ועמידה בדרישות סטריליות גבוהות).

מוסדות ציבור

החברה מתמחה בהקמת פרויקטים מוסדיים גדולים ומגוונים משלב התכנון ועד מפתח, לרבות עבודות פיתוח, הריסה, ותשתית, ביצוע הרחבות, התאמות, ושיפוצים, וכן חניונים וכל סוגי עבודות הגמר.

יזמות

יזמות: לאחר שנים של פעילות ענפה בתחום הביצוע, החברה נכנסה גם לתחום היזמות, מתוך ההכרה כי מודל היזמות והביצוע יוצר מחויבות עמוקה כלפי הלקוח הסופי והפרויקט ומבטיח את איכות הבנייה המקסימלית. החברה מספקת ללקוחותיה ליווי צמוד לאורך כלל תקופת הפרויקט עם מענה אנושי אמין ללא הסחות דעת וסחבת ביורוקרטית.

בנייה למגורים

החברה מבצעת פרויקטי בנייה רוויה ונמוכה למגורים, לרבות מענה לכל צרכי היזם, מהפיתוח והתשתיות ועד לעבודות הגמר ופיתוח הנוף.

פרויקטים אדריכליים מורכבים

יכולות הביצוע הגבוהות והמדויקות של תאופיק זידאן בע"מ הופכות אותה לבחירה המועדפת של אדריכלים רבים. החברה מתמחה בביצוע מדויק של תוכניות אדריכליות מורכבות והפיכתם למבנים יפהפיים.

משרדים ומרכזים מסחריים

החברה מקימה פרויקטי משרדים ומרכזים מסחריים רחבי היקף, לרבות כלל המערכות, עבור יזמים פרטיים וציבוריים, תוך מחויבות לתקני בניה מחמירים ועמידה בלוחות זמנים צפופים. כבכל הפרויקטים שלה, גם בפרויקטים אלו החברה שמה דגש על איכות הבניה, רמת הגימור הגבוהה (החיונית לאור התנועה והבלאי הגבוהים) ועל ערכי בנייה ירוקה.

מתקני ספורט

החברה מקימה ומבצעת פרויקטי ספורט ופנאי: בריכות שחיה, חדרי כושר, אולמות ספורט, מתחמי קאנטרי קלאב וכו'.

תיירות ומלונאות

החברה מציעה פתרונות בנייה כוללים לפיתוח והקמה של בתי מלון, כפרי נופש ובתי הארחה על כל מתקניהם השונים. עם הפרויקטים הבולטים שביצעה החברה בתחום זה ניתן למנות את הקמת האגף החדש והמפואר ושיפוץ האגף הוותיק של מלון קיבוץ לביא, ואת מלונית הטכניון.

פרויקטים לדוגמא